Możliwości
współpracy

Metroprojekt sp. z o.o. jest otwarte na szeroką współpracę we wszystkich obszarach prowadzonej przez siebie działalności. W szczególności zachęcamy do wspólnych działań w zakresie:

projektowania nowych typów urządzeń i systemów sterowania ruchem i zarządzania infrastrukturą
projektowania obiektów nietypowych, rozwiązań specjalizowanych, cyfrowych systemów sterowania i kontroli
testowania urządzeń i systemów sterowania ruchem
analiz ruchowych oraz ekonomiczno-finansowych inwestycji infrastrukturalnych
nadzorów autorskich i pełnienia funkcji inwestora zastępczego

Zachęcamy do współpracy wszystkie podmioty, które poszukują solidnego partnera w projektach inwestycyjnych wymagających specjalistycznej wiedzy i niecodziennych rozwiązań funkcjonalno-technicznych. Nasz zespół zapewni obsługę inwestycji od początku do końca, wykorzystując także zaplecze badawczo-rozwojowe oraz kontrahentów w dziedzinie montażu, instalacji i budowy obiektów infrastruktury transportowej i technicznej. Stawiamy na stałą współpracę i długotrwałe korzyści dla obu stron. Interesuje nas zawsze wspólny cel i realizacja zadania według potrzeb klienta.

Oferujemy współpracę jako podmiot z wieloletnim doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą w projektach badawczo-rozwojowych. Nasi pracownicy prowadzą działalność naukowo-badawczą w obszarze sterowania ruchem kolejowym. Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami oraz bezpośredni dostęp do producentów urządzeń sterowania ruchem kolejowym zapewnia unikalną w skali kraju możliwość projektowania nowych systemów bezpośrednio na bazie koncepcji opracowanych przez ośrodki naukowo-badawcze. Zachęcamy w szczególności uczelnie wyższe i instytuty naukowe do nawiązania kontaktu, który może przerodzić się w stałą współpracę, projekty pilotażowe i docelowe wdrożenie na sieci kolejowej.

Jesteśmy otwarci na współpracę w obszarach:

nowoczesnych metod projektowania i wytwarzania urządzeń i systemów sterowania ruchem
cyfrowych systemów sterowania, systemu ERTMS/ETCS, systemów CBTC
modułowej architektury systemów sterowania i automatyki przemysłowej
diagnostyki infrastruktury i systemów sterowania ruchem
specjalizowanych rozwiązań w dziedzinie transportu i infrastruktury technicznej
nietypowych konstrukcji i obiektów inżynierskich
innowacyjnych materiałów i ich zastosowania w budownictwie drogowym i kolejowym
zaawansowanych systemów teleinformatycznych i elektroenergetycznych

Nawiążemy współpracę z każdym, kto chce tak jak my rozwijać nowoczesne technologie, realizować konsekwentnie wyznaczone kierunki i nie boi się wyzwań.

Napisz do Nas